Tic - Přišít knoflík : FAQ

Co je to tic®, vám nejlépe vysvětlí toto video :

 

Často kladené otázky

 Je možné pomocí tic® připevnit jakýkoliv knoflík?

Vytvořili jsme tic®, abyste mohli „přišít“ téměř jakýkoliv košilový knoflík jednoduchým a elegantním způsobem. tic® je navržen, aby připevnil košilové knoflíky různé tloušťky až do 4,2 mm. Knoflíkové dírky se obvykle nacházejí na stejném místě. Také šířka knoflíkových dírek je stejná na skoro všech košilových knoflících. K připevnění knoflíku se čtyřmi dírkami použijete dva kusy tic®.

Připevní tic® můj knoflík na košili pevně?
Ano, tic® je navržen, aby připevnil váš košilový knoflík natrvalo. Je jednoduché použít tento produkt a ušetřit mnohem více času ve srovnání s použitím tradičního způsobu pomocí jehly a nitě.

Umí tic® připevnit knoflík na všechny typy tkaniny?
Vyvinuli jsme tic® tak, aby umožnil připevnit košilový knoflík na širokou škálu tkanin. V průběhu vývoje produktu (2010 – 2012) jsme to pečlivě testovali. Bylo úspěšně potvrzeno připevnění košilového knoflíku na tyto materiály: středně těžká a lehká bavlna, lněná tkanina, riflovina, ramie, vlna, polyester a smíšený polyester/bavlna. tic® umí také připevnit knoflík na některé, ale ne všechny, těžké tkaniny. Jestliže máte košili vyrobenou z  těžké tkaniny a budete přemýšlet jestli by to tic® zvládnul, kontaktujte nás! Zorganizujeme pro vás sérii testů.

Když použiji tic®, neudělá mi to nějaké škaredé díry na mé košili?
Ne. Malé hroty jsou navrženy tak, aby byly přívětivé k látce, z níž je vyrobena vaše košile. Když je prostrčíte tkaninou, nezanechají větší nebo ošklivější stopy, než při tradičním způsobu za použití jehly a nitě.

Z čeho je produkt vyroben? A kde se vyrábí?
tic® se vyrábí ve Švédsku a je vyroben z vysoce kvalitního a recyklovatelného plastu.

Jak tic® funguje?
tic® má dvě části, z nichž jedna má dva hroty, které se prostrčí skrze látku a knoflíkové dírky. Obě části se pak zacvaknou do sebe a poté budete pootáčet svorkou k sobě a od sebe, dokud se neodlomí. Po připevnění knoflíku na košili pomocí tic® můžete vaše oděvy ihned použít anebo vyprat jako obvykle. tic® je elegantní způsob pro trvalé připevnění knoflíku na košili bez použití jehly a nitě. Je to velmi jednoduché a rychlé. 

Je to patentované?
Ano. Naše patentová ochrana nám zajišťuje příležitosti naplnit potřeby velkého, celosvětového trhu s dlouhodobou udržitelností. tic® je registrovaná obchodní značka společnosti Tic Sverige AB.

Mohu jej získat v různých barvách?
V současné době nabízíme tic® v bílém a černém provedení. Koncem roku 2013 plánujeme uvést na trh tic® ve více barvách. Co se týče produktového balení, je možné mít tic® plně ve vašich barvách, s vaším logem, dle vašeho grafického stylu.

Co se stane, když si koupíme tic® a on se rozbije?
tic® je vysoce kvalitní produkt a výsledek pečlivého vývoje produktu a precizní organizace výroby. Ojediněle se může stát, že se produkt zlomí. Jestliže se setkáte s jakýmkoliv problémem, kontaktujte nás, prosím. Rádi vám pomůžeme vaši záležitost vyřešit.