Multifunkční kleště STYLE PS

Multifunkční kleště Style PS

Být připraven na vše! Tak nějak se můžete cítit, pokud sebou budete nosit multifunkční kleště Style PS. Všestranný nástroj, který je populární mezi lidmi nejrůznějšího věku a profese. A právě proto vám přinášíme mini recenzi těchto kleští, díky ní si uděláte představu o tom, co umí.

STYLE-PS

Kleště – základ všeho

Již samotný název produktu jasně vypovídá o tom, co bude nejsilnější stránkou multifunkčních kleští Style PS. Jsou to silné jehlové kleště, jež si poradí s ledasčím. O patřičnou bytelnost se stará nerezová ocel, jejíž uchopení je za přispění sklolaminátové vložky.

Součástí celku jsou i utahovací kleště s pružinovým mechanismem, popřípadě štípačky na měkké dráty. I zde hraje zásadní roli pružina navracející kleště do správné polohy.

Nůžky pro snadné střihání

Příjemně překvapeni jsme byli s další praktickou částí, jíž tvoří malé a silné nůžky. Také v tomto okamžiku se nám stal nápomocen pružinový mechanismus. To co nebudete schopni přeštípnout, jednoduše rozstříháte.

Přínosná sada šroubováků

Co by to však bylo za multifunkční kleště, kdyby neobsahovaly jeden z nejvyužívanějších pracovních nástrojů vůbec? Je jím samozřejmě šroubovák. V podání modelu Style PS jsou navíc dva, jeden plochý a druhý křížový. Oba působily díky nerezové oceli, že vydrží mnoho a jen tak je nestrhnete.

20150120_094201

Doplňující nástroje

Multifunkční kleště Style PS jsou od firmy Leatherman, což je samo o sobě zárukou vysoké kvality a nápaditosti. Chybět proto nesmí ani pinzeta, pilník na nehty nebo otvírák na lahve.

Velice mile nás překvapil fakt, že všechny zmiňované prvky lze využívat, aniž byste museli rozkládat kleště. Navíc si je budete moci vzít také do letadla. Pro snadné nošení jsme vyzkoušeli jak karabinu, tak otvor pro klíčenkový kroužek. Obojí je dosti pohodlné a praktické.

Plusy:

  • Záruka až 25 let
  • Kvalita zpracování
  • Pevnost a odolnost při použití každého nástroje

Mínusy:

  • Neobsahuje nůž