Multifunkční karta - SwissCard Quattro

Během dne vás může potkat velká spousta nepříjemností nebo situací, které si povětšinou žádají nejrůznější nástroje. Za normálních podmínek jste v takovém okamžiku ztraceni, my jsme pro vás však otestovali značkovou multifunkční kartu, která se stane vaší pravou rukou.

Již při uchopení nástroje ucítíte kvalitu zpracovaného obalu, jež má jen o něco málo větší tloušťku, než kreditní karta, jinak je téměř k nerozeznání. V nenápadném červeném pouzdře se ale ukrývá poměrně bohatá výbava.

20150123_145010

Švýcarský nožík

Malé provedení nože, který upotřebíte spíše při mechanicky méně náročných úkonech. My jsme ho využili například pro rychlé otevíraní dopisů. Přeříznout s ním však můžete i jiné předměty.

Křížový klasický šroubovák

Tato část multifunkční karty SwissCard Quattro nás překvapila asi nejvíce. Nenápadný kus pevné oceli je opatřen hned čtyřmi konci, na něž se nachází křížové a klasické šroubováky. Okamžitě jsme se pustili do povolování nejbližšího šroubku a nutno podotknout, jde to, aniž byste šroubováčky jakkoliv omleli.

victorinox_01
Foto: Takto vypadá sada po vybalení

Špendlík, pinzeta, párátko a pilník

Protilehlá strana nástroje je vybavena praktickými doplňky, jež mohou posloužit především vašemu tělu, ale samozřejmě i kdekoliv jinde. Hodit se vám může například silný ocelový špendlík. Ze stejného materiálu je vyrobena i pinzeta nebo pilník na nehty, u něhož lze očekávat bonus. Tím je další šroubovák na konci. Ostatně nechybí ani plastové párátko, které je možné využívat opakovaně.

Kuličkové pero s pravítkem

Mile nás překvapilo také snadno uchopitelné kuličkové pero, s nímž jsme napsali hned několik řádků a poznámek. To vše jsme podtrhli ještě rovným pravítkem, jež je součástí jedné strany pouzdra. Jeho stupnice je jak v centimetrech, tak v palcích.

Plusy : 

  • Kvalitní provedení
  • Budete mít spoustu nástrojů vždy u sebe

Mínusy :