Multifunkční karta 18v1

Do dnešního testu jsme si vybrali multifunkční kartu Multifunkční kartu 18 v 1. Na první pohled jde o miniaturní výbavu do peněženky, u níž oceníte především velmi podobné rozměry jako u kreditní karty a celkové zpracování.

Po uchopení do ruky zjistíte, že multifunkční karta je velice lehká, avšak dostatečně pevná, aby všechny její prvky vydržely odpovídající zátěž. Při hmotnosti 35 g získáte univerzálního pomocníka s rozměry 8,5 x 5,3 x 0,2 cm.

Pravítko a klíč na matky

Jedna celá strana karty Wallet Ninja 18 v 1 je vymezena pro praktické pravítko dostatečné délky. Naleznete zde značení v centimetrech, ale také v palcích.

Opakem toho je protilehlá strana. Tam se nachází klíč na matky. Nutno podotknout, že vybírat je skutečně z čeho. Nabízené velikosti jsou následující – 2, 4, 6, 8, 10, 12.

Naprostou nezbytností jsou i čtyři velikosti šroubováků, které na multifunkčním doplňku samozřejmě nesmí chybět.

multifunkční karta-18-v-1

Otevři a sloupni

Co nás mile překvapilo, byl nejenom otvírák na konzervy, ale i na krabice, což není až tak obvyklé. V otevírání mimochodem můžete pokračovat například u dopisů nebo u lahví dobrého vína. Výrazem „sloupni“ bychom rádi upozornili na efektivní loupač ovoce.

Postavte si mobilní telefon

Multifunkční karta Wallet Ninja 18 v 1 je specifická také tím, že obsahuje plochý otvor, do něhož můžete vsunout například kreditní kartu. Během jedné vteřiny tak z obyčejné placky vytvoříte stabilní a praktický stojánek na mobilní telefon.

Co nám u karty  chybělo?

Kromě velké spousty multifunkčních prvků a výhod je třeba upozornit na drobné nedostatky. V tomto případě to byla absence nože a nůžek, jenž při běžných aktivitách zkrátka někdy potřebujete. Ovšem tyto nástroje najdete u jiných multifunkčních karet. Někoho může rozhořčit také fakt, že součástí karty není žádné pouzdro.

I přes tyto výtky získáte vynikající nástroj, který pohodlně zavěsíte na svoje klíče.