Reklamní potisk

Na velkou většinu vychytávek v eshopu nabízíme také reklamní potisk, vše je řešeno individuálně.

Níže jsou návrhy na možný potisk

Napište nám

SwissCard-Classicc

Možnosti potisku :

UV tisk

Moderní digitalní tisková technologie s širokým barevným rozsahem založená na nanášení speciálních inkoustů a jejich následném vytvrzování s pomocí UV světla. Nespornou výhodou je, že používané inkoustové barvy nijak neregaují s potiskovaným povrchem ani se do něj nevpíjejí. Jedná se o opravdu univerzální technologii, kterou lze potisknout široké spektrum předmětů a pevných materiálů s rovným povrchem, nikoliv např. na textil.

Ve výsledku jsou barvy vždy jasné a živé a potisk je celkově velmi pevný a odolný i např. proti ředidlům a rozpouštědlům. Široká škála barev navíc umožňuje i výstup ve formě plnobarevné fotogarfie. Je možné tisknout i na tmavé či transparentní povrchy. 

20160207_15071_1

 Tamponový tisk

 

je univerzální technologie pro potisk předmětů z rozličných materiálů (plast, kov, dřevo atd.) určená zejména pro potisk předmětů menších rozměrů. K výhodám tamponového tisku patří mimo jiné uplatnitelnost na povrch téměř jakéhokoliv tvaru, přesnost tisku i v malých detailech loga či obrázku.Tamponovým tiskem lze natisknout maximálně 4 barvy.

 

Holící strojek v kartě (5) as Smart Object-1

bodyguard 5v1

USB flash disk - bílý 2