Přišít knoflík Tic® - červený

59 Kč
Skladem
Pokud vám ulítne knoflík, tak vás to už nezaskočí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky tic® můžete „přišít“ knoflík na košili bez použití jehly a nitě. Jednoduše a elegantně. Ani nemusíte umět šít.Stalo se vám někdy, že vám upadnul knoflík u košile právě v ten nejméně vhodný okamžik? Například když potřebujete vypadat elegantně anebo když někam pospícháte?

Pokud máte u sebe tic®, váš problém je vyřešen za okamžik. tic® je inovativní a kvalitní produkt, který pomáhá udělat váš každodenní život o trochu jednodušší.

Obsah balení : Jeden produkt obsahuje 4 ks tic® a to vše zabaleno do elegantní mini krabičky.

Výrobce : Tic Sverige AB, Švédsko

Rozměry balení : 40 x 48 x 4 mm

Záruka: 24 měsíců.

Často kladené otázky a odpovědi ohledně TIC®, najdete ZDE

Návod na použití:

1) V místě, kde chcete připevnit knoflík, zatlačte část se dvěma ostřejšími hroty zespodu látky košile a propíchněte jimi látku košile.

2) Ze shora na tyto dva ostřejší hroty vložte knoflík. Ujistěte se, že máte knoflík správně, lícem nahoru. Přitlačte druhou část se dvěma dutými hroty do stejných knoflíkových dírek, aby dosedly na ty dva ostřejší hroty. Stiskněte obě části mezi prsty, aby do sebe pevně zacvakly.

3) Jednou rukou přidržte knoflík, druhou rukou uchopte část, kde má tic® kloub, pootočte tímto koncem 2x vpřed a vzad kolem knoflíku, dokud se neodlomí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní do peněženky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: