Osobní alarm

10 hodnocení
 
  • 1 z 6
 
Pro vaše bezpečí
Dostupnost Skladem
369 Kč    
Výrobce SWISS+TECH
Kategorie Ostatní na klíče
Záruka 2 roky
 

Získejte větší pocit bezpečí s osobním alarmem Swis+Tech BodyGard. Eliminujte možnost přepadení nebo okradení vlastní osoby. Pořiďte si osobní alarm, jenž se stane odstrašujícím nástrojem pro mnohé nenechavce a násilníky. Praktická a lehká siréna, kterou můžete nosit na krku, u pasu nebo v kapse.

Jen málokdo se nezalekne hlasitého zvuku o síle až 130 dB a výstražného osvětlení, které od vás odežene skutečně každého. Přínosná možnost vícero upnutí k tělu, včetně nenápadného vzhledu, tvoří dokonalý celek. Jste-li důchodcem, dítětem nebo zdravotně postiženým občanem, zvolte si osobní alarm za svého praktického ochránce a nepodceňujte důležitou prevenci.

 

Rozměry : 7,92 x 3,81 x 1,58 cm

Hmotnost : 36,85 g

Balení obsahuje : Šňůrka na krk, klipsna na opasek

3,5 10 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
3x
3
3x
2
2x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Osobní alarm Osobní alarm
5
Avatar autora | 6.7.2018
To nemá žádný vliv na schopnost urogenitálního rámce. Přísady a výhody patří: Slon Česnek. Důsledné aroma, nepříjemné pro lidský nos, ale spíše přitahuje štiky, kapři, a cejn. Konopný olej. Konopný olej neztrácí vůni ani v nízkoteplotní vodě. Chytí chřest, ling, mníkovec, sumec, šváb. Má urcity zápach, pritahuje kapra, třepačku. https://rybydynamit.com/#6 Dynamite obsahuje vše potřebné aminokyseliny, což umožňuje přesně napodobit chuť přírodního krmiva. Celkový počet těchto látek tvoři více než tři procenta z objemu prostředků. Navíc Dynamite obsahuje speciální feromony, díky nimž je návnada mimořádně účinná.