Čelová svítilna - LEDLENSER NEO MODRÁ

695 Kč
Na dotaz

10-hodin  60-lumenu  100-hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kompaktní a lehký design předurčuje čelové svítilny LED LENSER ® NEO k tomu, aby se stali vaším průvodcem, kterého si můžete vzít všude s sebou. Kromě toho nabízí tato cenově výhodná čelová svítilna technické funkce v obvyklé kvalitě LED LENSER®, díky tomu je zajímavá především pro běžce, chodce a turisty. Ale možnosti využití jsou daleko širší, všude tam, kde je potřeba kvalitního svícení s kvalitou LED LENSER® a její zárukou 7 let.

Balení obsahuje:

  • 1 ks čelovka
  • 1 sada baterií AAA (3 x 1,5 V)
  • Návod k použití
 

Vlastnosti:

  • 16:9 Bright & Wide Beam ( jasný a široký svazek paprsků)
  • Jednoduchá manipulace pomocí jednoho spínače
  • 3 různé světelné režimy
  • Červené zadní světlo (BE SAFE, BE SEEN)
  • Kompaktní aerodynamický tvar
  • Vysoká úroveň pohodlí
  • Nízká hmotnost
 

PARAMETRY :    

Dosah světla : 10 m
Světelný tok : 20 - 80 lm
Doba svícení : 10 - 100 h
Hmotnsot : 54 g (bez baterií)
Baterie : 3 AAA 1,5 V
Certifikát odolnosti : IPX4
LED : 1 x High End LED (bílá), 1 x High End LED (červená)
 

Smart Light Technology

Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.

Odolnost IPX4-8

LEDLENSER vás nezklame za sněhu i deště. ODOLNOST PROTI NÁRAZU. Svítilny jsou odolné proti pádu z výšky. Splňují všechny svítilny.

pozlacene-kontakty   Pozlacené kontakty

Zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LED LENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LED LENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LED LENSER neporušená desítky let.

 

100% ORIGINÁL

Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení svítilen Ledlenser. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Ledlenser pouze od autorizovaných prodejců.

original_samolepka_rgb

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelové svítilny
Záruka: 7 let

Technologie LEDLENSER

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: