Čelová svítilna - LED LENSER A41

645 Kč
Vyprodáno

36-hodin  100-lumenu  145-metru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslivci, rybáři, sportovci, ale i kutilové, turisté a další. Ti všichni ocení moment, kdy si budou moci dobře posvítit, přesto jim zůstanou volné ruce. LED Lenser ® A41 je výkonná a tak lehká, že o ní nebudete téměř vědět. Díky třem AAA bateriím vytváří kužel jasného světla, který dokonale prosvětlí vaše okolí. To vytváří pocit komfortu a bezpečí. 

Vydrží svítit až 36 hodin a dosah kuželu světla je udáván na 145 metrů. Extrémní odolnost čelovky, stejně jako u dalších modelů Ledlenser, je odvozena od pozlacených kontaktů, které minimalizují korozivní poškození způsobená nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií.

Svítilna je odolná proti sněhu a dešti i proti pádu z výšky. I proto může Ledlenser garantovat na čelovku sedmiletou záruku.

Balení obsahuje:
 
  • 1 ks svítilna
  • 3 x AAA baterie
  • Návod k použití
 
Vlastnosti:
 
  • Stabilní světelné spektrum
  • Odolný a robustní materiál
  • Nízká cena
  • Vysoká kvalita
  • LED : 3 x 5mm High End LED
 

pozlacene-kontakty   Pozlacené kontakty

Zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LED LENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LED LENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LED LENSER neporušená desítky let.

IPX-48 Odolnost IPX4-8

LEDLENSER vás nezklame za sněhu i deště.
ODOLNOST PROTI NÁRAZU
Svítilny jsou odolné proti pádu z výšky.

Splňují všechny svítilny.

100% ORIGINÁL

Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení svítilen Ledlenser. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Ledlenser pouze od autorizovaných prodejců.

original_samolepka_rgb

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelové svítilny
Záruka: 7 let

Technologie LEDLENSER

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole: